Orca Swim Club’i õppemaks (2017-2018 hooaeg)

Kursus/treening Sõle ujula, Tallinn Järveküla ujula, Peetri
Laste ujumiskursused ja -treeningud 65.-/kuu 55.-/kuu
Laste ujumiskursused (1 kord nädalas) 32,5.-/kuu 27,5.-/kuu
Beebi- ja väikelaste ujumine (1 kord nädalas) 32,5.-/kuu 27,5.-/kuu
Täiskasvanute ujumiskursused (1 kord nädalas) 40.-/kuu 40.-/kuu
Aqua tone/Aqua mix 32.-/kuu
Personaaltreeningud 35.-/60 min 35.-/60 min
Lasteaedade ja koolide rühmad (1 kord nädalas) 32,5.-/kuu 27,5.-/kuu

Treeningute eest tasumine toimub kalendrikuu alusel.

Eesti Hariduse Infosüsteemis on registreeritud MTÜ Orca Swim Club erahuvikool Orca Spordikool (õppekava kood 111377). Tasutud õppemaks on käsitletav koolituskuluna, millelt kuulub tagastamisele tulumaks. Maksu- ja Tolliamet saab koolituskulude tasumise kohta info otse Spordikoolilt ning antud info alusel kantakse andmed isiku eeltäidetud tuludeklaratsioonile, kes on märgitud lapse registreerimiel arve maksjaks.

Õppemaksu arve väljastatakse Lapsevanemale või tema poolt näidatud isikule iga kuu esimesel (1) kuupäeval. Õppemaks tuleb tasuda iga kuu kümnendaks (10) kuupäevaks.

Treeningutest loobumise korral peab Lapsevanem sellest Ujumisklubi teavitama kirjalikult või e-posti teel. Lepingu lõpetamine rakendub teavitamisest järgneval kuul.Teatamata jätmise korral on Ujumisklubi´l õigus nõuda õppemaksu tasumist hinnakirjas sätestatud summas.

Kasutamata jäänud treeninguid ei kompenseerita. Haiguse tõttu puudumise korral on võimalik puudutud tunde järele käia teistes tunniplaanis olevates tundides, mis vanuse ja taseme poolest on lapsele sobivad. Asendustunde saab kasutada jooksva hooaja vältel. Asendustundides osalemisest ei ole vajalik klubi teavitada.

Teenuseid on võimalik osta ka kinkekaardiga!