Loading Tunniplaan

Beebiujumine
0,4-2 aastaste laste tund, kus laps kohaneb veega, õpib sukelduma ning omandab algsed vees liikumise tehnikad. Tund toimub koos lapsevanemaga.

Väikelaste ujumine
2-4 aastaste laste tund, kus laps kohaneb veega ja omandatakse ujumise algõppe oskused – hingamine, sukeldumine, libisemine, jalgade töö tehnika. Tund toimub koos lapsevanemaga.

Algõpe
Alates 5-aastaste laste tund, kus laps kohaneb veega, omandab hingamis-, sukeldumis- ja libisemisoskuse, jalgade töö tehnika, liigub vees edasi abivahendita, omandab algsed ujumistehnika elemendid.

Edasijõudnud
Tund on mõelnud lastele, kes on omandanud algõppe tunnis kirjeldatud oskused. Omandatakse ujumisviiside tehnika.

Harrastusujumine
Tund on mõeldud lastele, kes soovivad ujumisega tegeleda harrastusspordi tasemel, õpetatakse ja täiendatakse ujumisviiside tehnikat, treeningkoormus on vastav lapse võimetele ja soovidele.

Treeningud
Tund on mõeldud lastele, kes on omandanud ujumisviiside tehnika ning soovivad ujumisega tegeleda võistlusspordi tasemel.

Täiskasvanud algõpe
Tund on mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad ujumist õppida algtasemest. Omandatakse veega kohanemine, hingamis-,  sukeldumis- ja libisemisoskused, jalgade töö tehnika ning seejärel erinevate ujumisviiside tehnika.

Täiskasvanud edasijõudnud
Tund on mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad täiendada ujumisviiside tehnikat ja on omandanud algtaseme õppes välja toodud oskused.

Personaaltreeningud
Võimalik kõigil ujuma õppida personaaltreeneri juhendamisel, vastavalt individuaalsetele oskustele ja soovidele.