Uudised

Robin Tatar tuli Eesti Lühiraja Meistrivõistlustel hõbemedalile

23.12.2018

20.-22. detsembril Sõle ujulas toimunud täiskasvanute Eesti Lühiraja Meistrivõistustel võitis Robin Tatar meeste 1500 meetri vabaltujumises hõbemedali ajaga 17:01.15. See oli Robini esimeseks Eesti meistrivõistluste medaliks täiskasvanute arvestuses.

Medaleid maakonna meistrivõistlustelt ja teateujumine olümpiavõitja vastu

18.12.2018

Tamsalus toimunud Lääne-Virumaa meistrivõistlustelt võitis Toomas Kaljuvee-O'Brock viis medalit. Võisteldi 50 meetri vabalt-, selili-, rinnuli- ja liblikujumises ning 100 meetri kompleksujumises ja Toomas saavutas kõikidel distantsidel kolmanda koha.

Tonttu-Uinnit tõi taaskord palju medaleid

16.12.2018

Sellest, et jõulud ei ole enam kaugel, annab märku järjekordne medalitesadu võitluselt Tonttu Uinnit. Traditsiooniks saanud jõuluvõistlusel Helsingis võitsid Orca päkapikud igat värvi medaleid.

Karatševski ja Tatar esindasid juunioride kooondist

12.12.2018

7.-9. detsembrini Oulus toimunud Põhjamaade meistrivõistlustel astusid Eesti juunioride koondise rivistuses üles Orca klubist Nikita Karatševski ja Robin Tatar. Parima koha saavutas Nikita 100 meetri liblikujumises: uue isikliku rekordiga 58.01 saavutas ta 7. koha.

Medaleid Mastersite Eesti Meistrivõistlustelt

11.12.2018

Laupäeval, 8. detsembril toimusid Nõmme ujulas 29. Eesti Lahtised Meistrivõistlused mastersitele. Võisteldi 50 meetri vabalt, rinnuli, liblik- ja seliliujumises ning 100 meetri kompleksujumises. Orca treeneritest võtsid osa Triin Rääsk ja Fred Karu.