Uudised

Aleksa ja Josh Gold võistlesid Kanada ülikoolide meistrivõistlustel

26.02.2019

21.-23. veebruar toimusid Torontos Kanada ülikoolide meistrivõistlused, kus startisid teiste seas ka Aleksa ja Josh Gold. Aleksa Gold võitis ühe individuaalse pronksmedali ja saavutas kaks esikohta teateujumises.

Kertu Kaare valiti Tallinna parimate noorsportlase hulka

22.02.2019

Neljapäeval, 21. veebruaril tunnustati Tallinna raekojas traditsioonilisel tänuüritusel pealinna tublisid noorsportlasi ja nende treenereid, kes on edukalt esinenud noorte ja juunioride rahvusvahelistel tiitlivõistlustel.

Palju karikaid Rae valla meistrivõistlustelt

17.02.2019

Reedel, 15. veebruaril toimusid Jüri ujulas Rae valla meistrivõistlused. Stardis oli lausa 266 last ning 95 Orca klubi kasvandikku. Oma vanuseklassides tulid Rae valla meistriteks Lenna Marii Pruunlep ja Martin Grebennikov.

Noortesarja teine etapp

10.02.2019

Laupäeval, 9. veebruaril toimus Tallinnas Sõle ujulas EUL Noortesarja Tallinna A ja B tsooni teine etapp. Orca klubist oli võistlustules 21 noort ujujat. Parimad kohad saavutasid Emma Kivimäe, Eliise Loit ja Glen Marcus Villems.

„UJU JA JOOKSE“ teine etapp Tallinnas

04.02.2019

Pühapäeval, 3. veebruaril toimus Audenteses Triatloni Liidu võistlussarja "Uju ja jookse" teine etapp. Tegemist on noortele triatleetidele mõeldud hooajavälise võistlussarjaga, mis koosneb neljast etappist erinevates Eesti linnades.