Uudised

Puusepp ja Karatševski tulid oma vanuseklasside Eesti meistriteks

18.06.2019

Tartus toimunud Eesti Juunioride ja Noorte meistrivõistlustel võitsid Garita-Beth Puusepp ja Nikita Karatševski oma vanuseklassides kuldmedalid. Garita tuli juunioride Eesti meistriks 100 meetri liblikujumises ning Nikita viis koju noorte meistritiitli 50 ja 100 meetri liblikujumises.

Lotte Cup tõi lapsed enne suvepuhkust veel ühe korra võistlema

11.06.2019

Pühapäeval, 9. juunil toimus Pirital võistlus Lotte Cup ja stardis olid ka Orca klubi väikesed Lotte fännid. Võisteldi 50 meetri vabalt- ja seliliujumises ja parimad tulemused saavutasid Lenna Marii Pruunlep ja Nora Marleen Animägi.

Hooaja lõppu tähistati võistlusega Orca Splash

03.06.2019

Pühapäeval, 2. juunil toimus Sõle ujulas teist korda Orca Swim Clubi hooajalõpuvõistlus Orca Splash. Seekordsel võistlusel osales rekordarv lapsi ja Sõle ujulas polnud tribüünidel mitte ühtegi tühja kohta.

Glen Marcus Villems võitis Noortesarja finaalis hõbemedali

02.06.2019

Laupäeval, 1. juunil Keilas toimunud EUL Noortesarja finaalis võitis Glen Marcus Villems 15aastaste noormeeste 100 meetri rinnuliujumises hõbemedali.